Винайдено лінзи-біноклі

Канадський оптометрист винайшов крихітні біонічні лінзи, які поліпшують зір. Гострота зору в них перевищує нормальний показник 20/20 в три рази. Є надія, що нова розробка революціонізує лікування очей.

Доктор Гарет Вебб (Gareth Webb) з Університету Британської Колумбії винайшов Ocumetics Bionic Lens, схожі на прозору кнопку лінзи, які безболісно вводяться в око людини всього за вісім хвилин ідентично процедурі хірургічного видалення катаракти.

На створення інноваційних лінз було витрачено вісім років досліджень і 3 мільйони доларів інвестицій. Виріб використовує запатентовану оптичну систему Ocumetics. Крихітна біомеханічна камера здатна швидко змінювати фокусну відстань, дозволяючи миттєво переводити погляд з близьких об’єктів на ті, які знаходяться на великій відстані.

Такого поліпшення зору світ ще ніколи не бачив. Якщо ви насилу можете розгледіти циферблат годинника з відстані 10 футів, то з біонічної лінзами зможете побачити його з 30 футів, – розповів виданню Canadian Press головний виконавчий директор Ocumetics Technology Corp Гарет Вебб.

У віці 45 років я змушений носити окуляри для читання, що я, як і багато інших людей, вважаю образливим. До сих пір я проклинаю свої прогресивні окуляри. Я також використовую контактні лінзи, які також сильно ненавиджу.

З віком кришталик всередині очі мутніє, зір падає, розвивається катаракта. Біонічні лінзи, які вводяться в очі людини за допомогою шприца, замінюють оптичну силу мутного кришталика і відновлюють зір. Пацієнт більше ніколи не буде страждати від катаракти, заявляє компанія.

За словами Ocumetics Technology Corp, реалізована в лінзах технологія дозволяє відтворювати зображення, які не викликають втому очей і головний біль.

При этом долго ждать не нужно, ведь уже сейчас можно купить  контактные линзы на месяц. Это отличный выбор для тех, кто хочет жить без очков.