Житомирян возитимуть з Мальованки до Діагностичного центру 10 нових маршруток. Фото

Конкурсний комітет Житомирської міської ради по визначенню перевізників на міських маршрутах 29 серпня затвердив перевізника на маршруті №58  (з Мальованки до Діагностичного центру) – ПП “Шеріфф”.

Про це передають в міській раді.

10 автобусів не старіше одного року зможуть перевозити 52 пасажири. З додаткового обладнання на всіх машинах вже встановлені GPS-трекери для онлайн-контролю пересування та відеореєстратори місця водія для уникнення конфліктних ситуацій. 

Договором передбачено, що перевізник зобов’язується поставити обладнання для автоматичної оплати за проїзд (“електронний квиток”) після запуску системи на рівні міста. 

Також всі водії, які працюють на даному маршруті матимуть однакову форму.

Згідно законодавства, не менше 1 машини має бути з низькою підлогою та обладнано пандусами для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Перевізник поставив 3 таких машини. Крім того, директор ПП “Шеріфф” Олександр Янчук зазначив, що у нових маршрутних автобусах немає автомагнітол.

“Все це дозволяє говорити про якісно новий рівень перевезень у місті. На жаль, лише один претендент був спроможний виконати всі умови конкурсу, хоча ми заохочуємо конкуренцію, в результаті якої виграють лише житомиряни”, – коментує заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Також він зазначив, що кількість маршрутних автобусів у місті буде зменшуватись, а їх маршрути не дублюватимуть тролейбусні.

“Найближчим часом ми презентуємо результати підрахунку пасажиропотоку у місті та наші пропозиції по зміні транспортної мережі Житомира”, – зазначив Дмитро Ткачук.