Голова обласної федерації дзюдо і самбо став чемпіоном світу серед майстрів

У хорватському місті Пореч на спортивній арені “Лагуна Пореч” завершився чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів.

Вдало виступили на цьому чемпіонаті житомирські спортсмени.

Чемпіоном світу у ваговій категорії + 100 кг став голова обласної федерації дзюдо, самбо Валерій Демецький який в трьох поєдинках зумів з явною перевагою здолати росіянина, молдаванина і у фінальній зустрічі представника Німеччини.

Бронзовим призером до 90 кг став Євген Сазонскій. Програвши з мінімальною перевагою Ігорю Антонюку з Росії, який і став чемпіоном світу в цій ваговій категорії, Євген в напруженій боротьбі зміг виграти ще дві зустрічі, і це дало йому можливість, піднятися на п’єдестал пошани.

Перше командне місце зайняла команда Росії.

Друге місце посіли представники України (6-12-18), В сумі наші спортсмени привезли додому 37 медалей Всього було розіграно 45 комплектів медалей у різних вікових категоріях.