Краватка – чудовий подарунок чоловіку

Напевно більшість жінок, яких би попросили назвати один з найбільш чоловічих аксесуарів, в першу чергу відповіли б: «Краватка!». 

І нехай прекрасна стать іноді дозволяє собі кокетувати, включивши в свій образ цю річ, яка виглядає на ньому дуже пікантно, але вона назавжди залишається прерогативою вигляду чоловіки. Такого, який впевнений в собі, має хороший смак, знає толк в підборі одягу. Тому подарувати йому краватку, яку можна придбати тут – значить виказати його особливий статус для дарувальника, зробити йому комплімент як сильного і стильному. Особливо якщо презентує краватку жінка.

Підбираємо під зовнішність того, кому даруємо

Сьогодні купити подарункові краватки в реальних або інтернет-магазинах – не проблема: вони широко представлені в різному виконанні українськими і зарубіжними виробниками, в ціновому діапазоні для будь-якого покупця. Для подарунка, безсумнівно, краще вибирати з варіантів преміум-класу – солідного виробника, якісного пошиття, з натуральної тканини (краще всього шовку), з якісним підкладів.

Подарункові краватки чоловічі, як і інші аксесуари, слід підбирати конкретно під певну людину – так презент має всі шанси на успіх. По-перше, він повинен бути на-віч, вірніше, до очей чоловіки. Володарям сірих, синіх, блакитних очей підійдуть краватки таких же відтінків, які, до речі, є найбільш популярними серед сильної статі. З чорними очима оптимально поєднуються графітові, темно-сині, бордові вироби. Чоловікам з зеленими і карими очима відмінно підійдуть коричневі, оливкові, болотні, теракотові кольори краватки. Будьте острожности з червоним, жовтим, рожевим відтінками – не всім вони до душі і можуть не підійти чоловікові.

Не забудьте при виборі звернути на ширину краватки. Прекрасно, якщо він буде відповідати не тільки лацканів піджака, а й статуре чоловіки. Але класичним універсальним варіантом завжди залишається аксесуар середньої ширини.

Підбираємо під одяг того, кому даруємо

Перш ніж купити подарункові краватки, згадайте, який одяг краще чоловік, якому вони призначаються. Насамперед, визначитеся зі стилем: діловий, casual або спортивний (а краватки і під нього існують!) Подобається обдарованому.

Під однотонну сорочку підійде краватка з малюнком – в клітку, «огірки», горох і т.д. Ідеально, якщо за кольором він буде збігатися з тонами, присутніми на інших речах в ансамблі. На кожен день відмінно підійдуть аксесуари з класичним малюнком – та ж клітка, смужка, фуляр (повторюваний геометричний малюнок) в різних варіаціях. Фантазійні, квіткові принти в яскравих тонах доречні для святкових заходів. Люди творчих професій – дизайнери, стилісти, художники – можуть дозволити собі носити їх кожен день.