У Житомирі вже діє осередок “Національного Корпусу” – Олег Піонтківський

Фаєр-шоу на Софійській площі завершився понад десятитисячний «Марш Нації», організований Цивільним Корпусом АЗОВ, ДУК та С14. 

Цьогоріч АЗОВ присвятив марш не лише відзначенню Дню Захисника України, а й першому з’їзду новоствореної партії «Національний Корпус», лідером якої вранці 14-го жовтня було обрано Андрія Білецького, який очолив «Марш Нації», приєднавшись до дійства на його маршруті.

Колони маршу крокували центром Києва понад три години. На вулиці Грушевського, де більше двох років тому, узимку 2014 року загинули Герої Небесної сотні, було зроблено найдовшу зупинку. Лідери рухів-організаторів маршу поклали квіти до меморіалів загиблим, чим вшанували їх пам’ять та пам’ять всіх загиблих українських воїнів у сучасній війні.

Вся хода супроводжувалася вигуками патріотичних гасел, які гомоном відлунювали по всьому центру Києва. Між гаслами учасників ходи звучали легендарні сучасні пісні відомих українських виконавців.

Як зазначив начальник штабу ЦК “Азов” Житомир Олег Піонтківський, на першому з’їзді партії “Національний Корпус” був присутній і Житомирський осередок партії та члени організації Цивільний Корпус “АЗОВ” Житомир у якості голосуючих делегатів. Наразі голову житомирської партії та її заступника не обрано, але це питання часу. 

Після з’їзду партії до делегатів приєднався і осередок Цивільного Корпусу ” АЗОВ” який у кількості 200 чоловік прибув до Києву щоб долучитися до багатотисячного Маршу Нації.