Якісна термобілизна для всіх

Функціональна термобілизна від інтернет-магазину “Вершина” – це  максимально надійна та якісна термобілизна високого класу з ексклюзивних  матеріалів, на різні випадки життя.

Завдяки особливим технологіям, вона забезпечує найкращий термо-баланс для змінної  активності, тобто, в залежності від ситуації, однаково успішно працює на Ваш комфорт і запобігає переохолодженню.

На відміну від простої білизни,  термобілизна  не тільки чудово відводить вологу під час високих навантажень, але і відмінно зберігає тепло в періоди відносного спокою. І на відміну від традиційної теплої білизни,  дана термобілизна ніколи не дозволить «запаритися» під час інтенсивного руху і швидко відведе вологу від змоклого тіла.

У термобілизні від  http://vershyna.com.ua/termobelie туристу буде сухо на виснажливому підйомі і тепло під час перепочинку на гірському перевалі. У ній зручно сидітиме з блешнею рибалка – ніколи не замерзне після енергійного переходу і буріння лунок. 

Мисливцеві буде сухо під час швидкого руху до свого номеру і тепло, коли він  нерухомо затаїться, вичікуючи на звіра. 

Термобілизна представлена на сайті –  універсальна, забезпечує комфорт і безпеку професіоналам, альпіністам, яхтсменам, полярникам та й будь-якій людині при будь-якому рівні фізичної активності і майже при будь-яких погодних умовах, включаючи самі екстремальні та холодні. Саме тому пропонуємо Вам придбати термобілизну в інтернет-магазині “Вершина”. Гарних покупок!