Юніори МФК “Житомир” в Харкові поступилися УФК-Олімпік

В матчі 6 туру чемпіонату України з футболу серед команд юніорів U-19 (Перша ліга), який відбувся в середу, 26 жовтня, дублери МФК “Житомир” на виїзді програли харківському УФК-Олімпік.

Про це інформують на сайті житомирського клубу.

Житомиряни грали, фактично, “з колес”, але змогли стримати натиск господарів в першому таймі. Але на початку другого пропустили одразу два м’яча за три хвилини і далі не зуміли від них оговтатися. А за п’ять хвилин до кінця ще один м’яч влетів у наші ворота після розіграшу кутового. Матч закінчився з рахунком 3:0. Фактично, в другому таймі житомирянам не вдалося створити серйозних гольових моментів у воріт суперника.

Рахунок міг бути ще більшим, але наш воротар зумів відбити доволі сумнівний пенальті в 2 таймі. Поки що це найкрупнішна поразка житомирян в сезоні.

УФК-Олімпік U19 – МФК” Житомир” U19 – 3-0 (0:0)