Заммера Ткачук говорив з жителями Малікова про тролейбусний маршрут

Мешканці вулиці Ново-північної, які переживають за власні помешкання через проведення нової тролейбусної лінії поспілкувалися з заступником міського голови Дмитром Ткачуком, працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління та депутатами міської ради.

Жителі району Малікова стурбовані встановленням опор та опорних конструкцій для проведення повітряної контактної мережі, що буде забезпечувати електропостачання тролейбусів. Представники міської влади пояснювали мешканцям, що всі роботи проводяться відповідно до технічних норм та розроблених проектів, що пройшли всі необхідні комісії та експертизи.

«Основним зауваженням людей було те, що їх будинки не витримають руху важкої техніки. Ці переживання є даремними, адже по вулиці Ново-північній взагалі тролейбус йти не буде. Дана зустріч відбулась для того, щоб безпосередньо на місці за участі фахівців роз’яснити мешканцям всі важливі деталі цього проекту», – пояснює заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Після проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями району був складений план дій по усуненню всіх зауважень, що надійшли від жителів вулиці Ново-північної.

Прес-служба міської ради