Максим Вілівчук: Правильна організація навколо себе людей є найкращою рисою очільника місцевої громади

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, в рамках визначення переможців обласного конкурсу на кращий благоустрій сільських та селищних рад, відвідав Зарубинецьку сільську раду Андрушівського району.

В ході інспекції було перевірено стан місцевої загальноосвітньої школи, дошкільного закладу, фельдшерсько-акушерського пункту, будинку культури та вивчено усі подальші економічні та стратегічні плани сільської ради.

“Зараз відкриваються нові можливості для громад розвивати свою інфраструктуру на місці. Ми фіксуємо унікальність чи не кожного села нашої області, котру можна використати для популяризації населеного пункту. Ці процеси значною мірою залежать від правильної організації навколо себе людей очільниками сільських та селищних рад. Важливо використовувати ті переваги, що ми маємо та розвивати бізнесову складову районів”, – розповідаєМаксим Вілівчук.

Зарубинецька сільська рада, як громадська організація “Зарубинці”, тісно співпрацює з закордонними організаціями. Так, у селі було здійснено ремонт ФАПу, проведено енергозберігаючі заходи в місцевій школі та проведено зовнішнє освітлення вулиць за кошти Європейського Союзу, а також програми розвитку ООН в Україні.

Нагадаємо, обласний конкурс серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан і благоустрій території, проходить між 16 сільськими радами з різних районів. Переможців та спеціальні призи для кожного оберуть до кінця листопада.

and6

and5

and4

and3

and2

and7

and1

Прес-служба обласної ради