На Житомирщині підписали розпорядження про вибори в об’єднаних територіальних громадах

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження від 04.11.2016 №364 «Про забезпечення реалізації Конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року».

Вибори у грудні мають пройти у належних умовах для вільного волевиявлення громадян, у тому числі громадян з обмеженими можливостями.

Відповідно до документу вибори мають пройти без втручання будь-яких осіб у виборчий процес, без проявів адміністративного тиску та без упередженого ставлення до кандидатів.

Також буде забезпечено безперебійне електропостачання дільниць, охорону приміщень та чергування підрозділів ДСНС на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Ігор Гундич вважає, що саме цей виборчий процес – обрання голів ОТГ – є найважливішим за роки незалежності. Люди мають обрати тих, хто поведе їхню громаду до розвитку, хто зможе успішно реалізовувати проекти, забезпечувати спроможність об’єднаної громади. Відтепер все в руках місцевих жителів. Всі сили спрямовуються на те, аби вибори в ОТГ пройшли чесно і прозоро.

Прес-служба ОДА