На Житомирщині в склад виборчої комісії незаконно внесли представника партії екс-регіоналів – Опора

У Житомирській області Романівська районна виборча комісія під час засідання 3 листопада з порушеннями сформувала склад Миропільської селищної виборчої комісії: двоє членів ТВК – висуванці Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край».

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про місцеві вибори», до складу територіальної виборчої комісії може входити лише одна кандидатура від місцевої організації політичної партії: суб’єкти подання кандидатур, зазначені у пункті 2 частини другої цієї статті (а цезареєстровані в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцеві організації політичних партій), можуть запропонувати до складу відповідної територіальної виборчої комісії не більше ніж по одній кандидатурі.

Zytomyr Postanova chleny tvk 1

Zytomyr Postanova chleny tvk2

Як пояснила спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА голова Романівської РВК Галина Гаврилюк, рішення про включення до складу Миропільської ТВК двох представників обласної організації політичної партії «Наш край» було прийняте для поліпшення роботи комісії.

«На засіданні комісії було вирішено включити до складу Миропільської СВК всіх кандидатів, запропонованих суб’єктами подання, з метою кращої роботи комісії та через відсутність інших кандидатур», – прокоментувала ситуацію очільниця комісії.

Усього до складу селищної комісії увійшло 14 осіб: по троє від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», по двоє від «Народного фронту», Радикальної партії Олега Ляшка та «Опозиційного блоку». Окрім того, членами Миропільської СВК стали представники Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край».