​Палацу культури виповнилось 50

Житомирський міський «Палац культури» відсвяткував, 25-го листопада, своє 50-річчя. 

Розпочала святковий концерт дитяча хореографічна студія «Зоряночка», керівник – Незвецька А.В. Показували всю свою майстерність також такі колективи: Народний вокальний ансамбль «Черемшина», керівник – Курочкіна О.С; народний ансамбль танцю «Зоряниця», керівник – Карпенко С.П; ансамбль сучасного танцю «Фантазія», керівник – Черняєва Т.А; центр професійних східних танців «Аміда», керівник – Шилінговська Аміда; естрадно-духовий оркестр, керівник – Хом’як Р.П; вокальний дует «Забава», керівник – Кругляк Л.В, та інші. 

Також вшанували пам’ять Героїв України.

На святі були присутні почесні гості Житомира та району. Секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж привітала палац культури від себе та міського голови Сергія Сухомлина, і подарувала сертифікат колективу на екскурсію до Києва.

«Дякуємо щиро «Палацу культури», як окремому батальйону невидимого фронту за працю, за наснагу, за мужність і за пісню», – сказано у вітальному слові Сергія Сухомлина.

Начальник обласного управління культури Юрій Градовський і голова ради профспілок Житомирської області Неля Паламарчук також привітали з Днем народження Палац культури.

«Я Вас вітаю і дуже хочу, щоб усі побажання, які сьогодні звучали – збулися. Хай Господь почує Вас, нехай у Вас буде більша зала, нехай буде ще кілька палаців культури з такими гарними колективами. Я щиро дякую керівникам. Бажаю натхнення, бажання працювати, і многая-многая літа», – привітала та нагородила грамотами та подяками з нагоди 50-річчя працівників міського «Палацу культури» начальник управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко.

На концерт також були запрошені друзі колективу: голова Корольовської районної ради Олег Соя та голова Богунської районної ради Олександр Блощинський, які висловали свою вдячність за плідну працю творчому колективу «Палацу культури».

Завершив святкове дійство естрадно–духовий оркестр під керівництвом Ростислава Хом’яка.

«Дорогі колеги, вітаю Вас з офіційним святом. Хочу усім побажати міцного здоров’я, достатку, мирного неба і всіх гараздів. А також хочу звернутися до Вас, шановні глядачі. Не забувайте, що все що робиться, ми робимо для Вас. Ми хочемо Вам сподобатись і судячи по оплескам нам це вдалось!», – останню промову виголосив директор комунального закладу «Палацу культури» Володимир Кругляк.

Юлія Мелень