У Житомирі пропонують встановити арт-об’єкт «I love Zhytomyr»

З 1 по 12 листопада з паспортом можна проголосувати за ідеї житомирян у міській раді в рамках Бюджету участі. 

Авторка проекту № 53 «I love Zhytomyr» Ірина Скоростецька, закликає підтримати її ідею та ідею Комунікаційної агенції «Діалог» про облаштування в центрі Житомира стилізованого напису. 

Ця ідея команди «Діалог» виникла ще до Дня закоханих, 14 лютого 2016 року. І нині вже у 2017 році в центрі Житомира може з’явитися об’єкт у стилі всесвітньо відомого напису любові до міст, якщо житомиряни прийдуть і проголосують. 

Метою проекту є збільшення туристичної привабливості Житомира та підняття патріотичного духу містян. Червоно-біла конструкція претендує стати хітом соціальних мереж. А люди які приїжджатимуть з інших міст, поширюватимуть бренд і назву нашого міста серед інших. 

«Робити конструкцію плануємо якісну та креативну, долучимо різних дизайнерів та дамо людям обрати», – пояснила автор ідеї, Ірина. 

Думка житомирян буде врахована при голосуванні на офіційному сайті міської ради за розроблені дизайнерські рішення напису. 

Нагадаємо, з 1 по 12 листопада в Житомирській міській раді пройде голосування за найкращі проекти від громади. В рамках Бюджету участі буде представлено 55 проектних пропозицій з розвитку міст. Віддати свій голос можна одночасно за 5 проектів. 

Бюджет участі – частина міського бюджету, обсяг якої визначений міською радою на реалізацію кращих громадських проектів розвитку міста, які надходять від мешканців міста, територіальної громади та визначаються містянами шляхом голосування.