Як допомогти створити свято дітям без батьків у Малині

Благодійний фонд «Волонтер 2015» разом зі школярами міста Малин вдруге розпочинає благодійний проект – «Подаруй дитині радість в день Святого Миколая».

Не кожна дитинка має маму й татка, які в в новорічні свята подарують їм гарний спогад і подарунок. Кожна маленька і навіть доросла людина в цей час очікують дива і ми разом з вами можемо зробити невеличку, але дуже корисну справу- виконати бажання дітей з Потіївського та Вишевицького інтернатів.

Для легшого виконання бажань – дітки написали листи до святого Миколая, які ви можете переглянуть за посиланням:

Потіївська школа-інтернат

https://drive.google.com/drive/folders/0BzZ-QQez2b3rVnpDLXhjbGdEQzA

Вишевицька школа-інтернат

https://drive.google.com/drive/folders/0BzZ-QQez2b3rRG84cUFwT1dDSEk

Давайте разом долучимся до цієї справи, щоб діти, які обділені батьківською турботою – відчули це свято.

Також приймаються подарунки в вигляді одягу іграшок та медикаментів для дітей від 6 до 18 років.

Для бронювання листа телефонуйте:

0978845568 – Ольга Єсипчук

Що потрібно для цих дітей?

Вони чекають, що їх хтось провідає. Вони туляться до волонтерів, які часто приїздять до них у гості, як маленькі кошенята, хочуть, щоб їх хтось приголубив, називають кожного нового гостя мамою або татом.

Що ми можемо їм подарувати?

Найперше — увагу до них: приїхати і поспілкуватися. Ми постійно збираємо для них солодощі (цукерки й печиво), соки, фрукти. Лежачим діткам завжди бракує памперсів (мінімальний розмір — 3, і до дорослих — 1 і 2 розмір). Можна подарувати засоби індивідуальної гігієни (мило, шампуні, зубні пасти і щітки, мочалки, рушники тощо), а також пральний порошок. Одяг, шкільне приладдя та іграшки, звісно, теж радо приймаються.

Принести згадані речі або кошти, щоб інші люди купили подарунки і поїхали до вихованців шкіл-інтернатів, можна волонтерам.

Якщо хочете допомогти, Ви можете:

1. Принести речі, які можна використати як подарунок, в офіс благодійної організації «Благодійний фонд «Волонтер 2015» за адресою: 11603, Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 4а, офіс 2, або вислати Новою поштою чи Укрпоштою.

2. Зробити внесок в скарбничку в офісі волонтерів — кошти будуть використані на закупівлю подарунків.

3. Поїхати з нами в інтернат.

4. Допомогти порадою.

5. Зробити перерахунок коштів. Реквізити: р/р26005055803158 МФО 311744 в ПАТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ 40104573, отримувач — БО «БФ «Волонтер 2015», призначення платежу – «благодійний внесок».


Інші питання щодо способів допомогти дітям, дізнайтесь за тел.: +3 8 093 766 85 92, +3 8 097 884 55 68 або напишіть нам на e-mail: info@volonter2015.com.