Житомирські юніори в останньому футбольному матчі програли киянам

Команда МФК “Житомир U-19” у заключному матчі І кола юніорської першості України з футболу U-19 (перша ліга), який відбувся у четвер, 17 листопада, на виїзді поступилася столичній “Зірці”.

Житомиряни переважали на полі в першому таймі і до перерви відкрили рахунок. Але втримати перевагу в другій половині зустрічі їм не вдалося. Вже на 56 хвилині кияни зрівняли рахунок, а вже за десять хвилин вигравали 3:1. До кінця матчу житомирянам вдалося відіграти лише один м’яч – 3:2 на користь господарів.

Поразка у 9 турі юніорської першості відкинула дублерів МФК “Житомир” на шосту сходинку в турнірній таблиці групи 1. На цій позиції команда завершає І коло чемпіонату і йде на зимову перерву.