На Житомирщині взяли під варту депутата, який крав ліс

У п’ятницю, 9 грудня 2016 року, безпосередньо у залі суду взято під варту депутата селищної ради Олевського району, який підозрюється в організації незаконної порубки лісу, вчиненої організованою групою, та інших службових злочинах.

Таке рішення прийнято апеляційним судом Житомирської області за апеляційною скаргою прокуратури області на ухвалу суду першої інстанції.

Як повідомлялося раніше, депутат селищної ради, директор товариства з обмеженою відповідальністю, у травні 2015 року організував і очолив злочинну групу із п’ятьох односельчан, серед яких був ще один депутат сільської ради Олевського району.

Таким чином організована група, за сприяння працівників державної лісової охорони, протягом червня-липня 2015 року, систематично проводила незаконні порубки дерев на території лісових господарств Олевського району та реалізовувала лісопродукцію в Україні. Унаслідок таких дій заподіяно довкіллю і державним інтересам заподіяно шкоду на суму понад 3,2 млн грн.

Нагадаємо, що 30 листопада 2016 року прокурором області Любомиром Війтовичем депутатам-«чорним лісорубам» повідомлено про підозру у скоєнні зазначених злочинів. Тоді ж, за погодженням із процесуальним керівником, повідомлено про підозру у скоєнні незаконних порубок лісу й іншим співучасникам організованої групи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 28, ст. 246, ч. 2 ст. 364-1, ч. 1, ч. 3 ст. 365 КК України проводиться слідчим відділом прокуратури Житомирської області.

Прес-служба прокуратури Житомирської області