У Житомирі відкрили терапевтичне відділення для чорнобильців

14 грудня у Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відкрили сучасне терапевтичне відділення для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Офіційне відкриття відбулося за участю голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми, заступника голови ОДА Ярослава Лагути, міського голови Сергія Сухомлина та головного лікаря Богдана Леськіва, меценатів, народних депутатів та громадськості.

«Першочерговим завданням влади є допомога в лікуванні тих людей, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. На сьогодні у нашій області 265 тисяч постраждалих і 8 тисяч ліквідаторів. Тому сучасне терапевтичне відділення буде покращувати здоров’я цих громадян», – зазначив Ігор Гундич.

Крім того, тут зможуть лікуватися і учасники АТО.

Відділення налічує 40 ліжко-місць і забезпечене усім необхідним – нові меблі, холодильники, телевізори, санвузли. Щороку тут зможуть пройти лікування близько 1500 осіб.

Голова ОДА Ігор Гундич наголосив, що особливістю відділення є його широкопрофільність. Пацієнт тут зможе пройти комплексне лікування супутніх захворювань.

За 2015-2016 рр. на ремонт, придбання інвентарю та медобладнання з обласного бюджету спрямовано понад 6 мільйонів гривень.

Після урочистої частини меценати, благодійники, всі, хто допомагав у будівництві відділення, отримали відзнаки від облдержадміністрації, обласної ради та громадських організацій.

Прес-служба ОДА