Трамп таки визнав причетність РФ до кібератак на США

Одумався?

Новообраний президент США Доналд Трамп визнав факт причетності РФ до кібератак на інфраструктура США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів.

Про це йдеться у спеціальнійписьмовій заяві, поширеній офісом Трампа, передає Українська правда.

“У той час як Росія, Китай, інші країни, групи і люди за межами США, послідовно намагаються зламати кібер-інфраструктури наших державних установ, підприємств та організацій, в тому числі Національного комітету демократів(штабу його політичних опонентів – ред.), не було абсолютно ніякого впливу на результат виборів”, – заявив він.

Заяву було оприлюднено після двогодинної зустрічі Трампа з представниками трьох американських спецслужб, під час якої Федеральне бюро розслідувань, Центральне розвідувальне управління та Агентство з національної безпеки представили майбутньому президенту доповідь щодо впливу спецслужб РФ на вибори.

Пізніше було розсекречено та оприлюднено частину звіту з даного питання. У відповідності до цього документа, американські розвідники дійшли згоди, що російське вище керівництво, включно з президентом Путіним, особисто причетно до кампанії з незаконного впливу на хід президентських виборів в США.

Раніше Трамп висловлював недовіру до висновків розвідки США щодо втручання Росії у перебіг президентських виборів в США. Повідомлялось також, що новообраний президент готує реформу системи американської розвідки з метою дистанціювати її від політики.