Як Україна та Житомир відзначили День соборності. Фото. Відео

Без категорії


У містах України 22 січня проходять заходи до Дня Соборності: учасники акцій організовують “живі ланцюги” та “герби” України та проводять флешмоби, пише Українська правда.

Так, в Одесі кількасот місцевих жителів провели флешмоб біля пам’ятника Дюку, повідомляє “Думская“. 

Активісти вишикувалися на Приморському бульварі з прапорами областей України, а згодом сформували сонце у вигляді спіралі, де серцевина – прапори областей і Криму, а промені – прапори України.

ФОТО АНДРІЯ КОЛІСНІЧЕНКА

У Маріуполі навколо драматичного театру мешканці вишикувалися у “живий ланцюг”, кожному учаснику флешмобу видали патріотичні повітряні кульки. Після того, як “ланцюг” з’єднався, учасники флешмобу створили “тризуб”. Учасники акції заспівали гімн України і відпустили кульки у небо, пише 0629.com.ua.

У Миколаєві учасники патріотичного флешмобу утворили на головній площі міста “живий” герб України, повідомляє Укрінформ. Серед учасників акції, які зорганізувалися через соціальні мережі, були депутати та деякі чиновники.

У Краматорську учні загальноосвітніх шкіл влаштували патріотичну акцію, об`єнавши вулиці міста живим ланцюжком, що символізував єдність країни. Діти, які пережили окупацію та війну на Донбасі, привітали співвітчизників зі святом.

У Запоріжжі учасники акції символічно об’єднали два береги Дніпра живим ланцюгом на греблі Дніпрогесу, повідомляє Інтерфакс-Україна. Участь в акції єднання взяли сотні жителів Запоріжжя.

Учасники акції виконували українські пісні, а також скандували патріотичні гасла.

“Групи людей з червоно-чорними та державними прапорами України рушили по ДніпроГЕСу з правого і лівого берега Дніпра назустріч один одному. Зустрівшись на середині греблі, учасники акції “побраталися”, після чого, взявшись за руки, побудували півкілометровий живий ланцюг”, – йдеться у повідомленні.

У Львові мешканці та гості міста відсвяткували День Соборності спільною моливою та Віче, повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Учасники віче розгорнули багатометровий прапор України. Окрім того на пішохідному мості над алеєю у парку “Погулянка” школярі та студенти провели акцію “Міст єдності”, під час якої утворили живий ланцюг.

У Слов’янську до Дня Соборності відбулася смолоскипна хода, яку організували місцеві патріотичні громадські організації.

Як повідомив один з організаторів заходу, голова громадської організації “Слов’янська січ” Василь Хоменко, це перша за історію смолоскипна хода у Слов’янську. Участь у ній також взяли активісти з інших міст Донеччини.

Під час мітингу промовці підкреслювали, що військові дії на Донбасі об’єднали усю Україну.

Звичайно осторонь не залишився і Житомир

Як повідомив, журналіст Репортера, близько тисячі житомирян утворили “живий” ланцюг від Київської до майдану Корольова.

Люди заспівали гімн, після чого відбувся святковий концерт.

Відео СК1