Героїв Небесної Сотні у Житомирі вшанують без офіціозу та пафосу

Героїв Небесної Сотні у Житомирі 20 лютого вшанують без офіціозу та пафосу.

Громадські аткивісти та влада зустрілись в ОДА та затвердили сценарій заходу.

В понеділок, 20 лютого, біля дошки Героям Небесній Сотні на майдані Корольова о 18 30 люди помоляться, запалять лампадки, заспівають гімн. Також згадають, чому і за що Герої загинули.

До речі, планується оновити дошку, поки ще немає пам’ятника.

Читайте також: комісія визначила, яким буде пам’ятник Небесній Сотні у Житомирі

До речі, у Житомирі планувався черговий Майданфест. Але, схоже, після численної критики, святковий захід відмінили. Адже проводити концерти в такі дні певно недоречно.

При цьому, у Бердичеві чиновників не зупинили траурні дні і вони влаштували в честь Дня спортивні змагання.

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.