Кілька порад для гравців у покер

Ви щосили намагаєтеся вигравати якомога більше за покер столами, але ваші результати, швидше за все, можна охарактеризувати фразою «ледь б’ю рейк»?

Що ж, по-перше, не турбуйтеся, тому що ви не самотні в цьому. Насправді у більшості гравців у покер такі ж результати. Однак найчастіше всього лише кілька невеликих коригувань в стратегії можуть допомогти вам проапгрейдити ваш вінрейт від близьконульових до досить значних.  У цій статті ми дамо вам декілька ефективних порад, як перенести вашу гру в покер на наступний рівень. До речі, грайте в добротному ігровому клубі Goxbet.

1. Думайте про діапазони, а не про руки

Один з найпростіших способів відрізнити середнього гравця від сильного це дізнатися, як він представляє руки опонента. Середні гравці зазвичай дають опонентам конкретну руку, коли сильні гравці думають діапазонами.

Діапазон по суті це весь спектр рук, які гравець може мати в тій чи іншій ситуації. Наприклад, у гравця може бути флеш, топ-пара, середня пара, нижня пара, дро, туз-хай або повний повітря-блеф.

Хороші гравці розуміють, що опонент буде грати з цим діапазоном рук з різними частотами. Вони намагаються зрозуміти ці частоти, а потім вибирають кращу контр стратегію. У той же час середні гравці зазвичай дають опонентові AЧерви JЧерви (або інші конкретні руки), тому що «вони відчувають, що там саме ця рука».

Замість певних рук думайте про діапазоні опонента. Ні у кого не буває конкретних рук, є тільки діапазон.

2. Дотримуйтеся певної стратегії

Ще одна умова для того, щоб бути успішним гравцем в покер, це наявність виграшної і постійної стратегії. Ви не повинні ні з того ні з чого відхилятися від неї (наприклад, відкриватися з 9-7 одномасними з ранньої позиції) тільки тому, що вам нудно або ви на тільті.

Весь ваш досвід і знання, отримані протягом багатьох років, дали вам фундамент, на який слід спиратися, щоб грати прибутково, але прибуток буде тільки в тому випадку, якщо ви будете постійно і неухильно слідувати своїм правилам в кожній роздачі і кожної сесії.

Сильні гравці в покер ніколи не відходять  від своєї виграшної стратегії, незалежно від того, як вони себе почувають або які їхні недавні результати.