Протекціонізм Сухомлина “Спочатку Житомир”: У місті створять три центри профтехосвіти

У Житомирі з 10-ти професійно-технічних навчальних закладів створять три центри профтехосвіти.

Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин під час робочої зустрічі з заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм, що стосувалася реформування профтехосвіти. У центрах профтехосвіти будуть готувати спеціалістів будівельної, харчової, промислової та побутової сфер.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Житомир не зможе розвиватися без кваліфікованої робочої сили. Місто витрачає великі кошти для підготовки фахівців, які навіть не залишаються працювати у Житомирі. Відтепер місто буде робити регіональне замовлення на спеціалістів, яких потребують підприємства та організації міста», – наголосив Сергій Сухомлин.

Заступник Міністра Міносвіти Павло Хобзей підтримав ініціативу мера Житомира Сергія Сухомлина, щодо укрупнення та об’єднання міських ПТУ.

«Житомир стане першим містом, де буде проведена реформа об’єднання ПТУ. Ця реформа не вплине на кількість учнів, які зараз навчаються в профтехучилищах», – сказав Павло Хобзей.

Зараз у місті функціонує 10 ПТУ. З минулого року їх фінансування повністю було покладено на міський бюджет. У 2016 році з казни міста було виділено понад 76 мільйонів гривень на фінансування ПТУ. 

Читайте також: Через міську раду відключають посеред зими від енергоносіїв 10 ПТУ Житомира

Які саме три центри, тобто які закриють, а які залишать, і які куди приєднають, скоро стане відомо.