Який фільтр для води обрати

Якість водопровідної води рано чи пізно ставить перед домовласниками і організаторами робочих місць єдине питання: «Як вибрати фільтр для води?». З одного боку – це просто, з іншого – завжди є, на що звернути увагу. Отже, як же не помилитися з вибором пристрою водопідготовки?

Перше, що може налякати зайшовши в магазин – відносно високі ціни на прилади. Але варто лише порахувати, у скільки обійдеться покупка побутової техніки, її обслуговування, лікування або придбання питної води через мережі доставки, як все відразу стає на свої місця – фільтр окупиться вже на екваторі свого ресурсу. Тим більше що контроль якості буде здійснюватися самостійно, чого не можна однозначно заявляти про бутильовану воду.

Що найкраще підійде для квартири?

В якості основних побутових фільтрів прийнято використовувати конструкції двох типів:

1) ті, що містять гранульований фільтруючий елемент;

2) дозволяють міняти картридж цілком у міру його забруднення.

Перша відмінність – ціна. Другий варіант істотно доступніше першого, але чи варто економити? Давайте розберемося.

Картріджні фільтри очищають воду, пропускаючи її через фільтруючі мембрани. «Зайвий» бруд при цьому замикається всередині. Час використання системи очищення води для будинку обмежується її ємністю, хоча і істотно варіює. Розміри пристрою дозволяють розмістити його практично в будь-якому місці: і на раковині, і під нею. Недолік такого роду фільтрації полягає у відносно частому обслуговуванні фільтра, з чого випливають експлуатаційні витрати у вигляді необхідності регулярно здійснювати вибір фільтра для очищення води в умовах мінливого асортименту магазину.

Фільтри промивного потокового типу, наповнені гранулятом, в цілому не відрізняються від попереднього виду принципом роботи. Хоча і мають деякі особливості. Так, затримані частки не залишаються в фільтруючому елементі, а відсіваються з нього в окремий накопичувач або каналізацію за допомогою самоочищення. Отже, втручання в його роботу мінімально, як то кажуть, поставив і забув.

Якщо робити розрахунки терміну служби, то при постійному проживанні чотирьох чоловік фільтр може вимагати заміни лише через кілька років.

А от який фільтр краще вибрати вам пісдкажуть спеціалісти компанії “Экофильтр-Сорбосгруп” . Усі деталі за цим посилання – http://activcarbon.com.ua/category/45.html