Житомирянка Анастасія Орищук виборола перше місце та премію на відкритому архітектурному конкурсі в Чернигові

Талановита житомирянка та студентка Київського національного університету будівництва і архітектури Анастасія Орищук виборола перше місце та премію на відкритому архітектурному конкурсі на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в місті Чернигові.

Наші земляки вносять свій вклад в розвиток різних міст України, побажаємо і Житомиру скористатися послугами своїх талановитих дочок та синів!

Редакція “Репортера” щиро вітає Анастасію Орищук з перемогою та висловлює побажання нашій землячці, аби вона знайшла сили, бажання та час долучитися до відродження рідного Житомира. 

А нашій владі мабуть потрібно частіше долучати до цієї справи талановитих житомирян.

Детальніше про конкурс.

27 лютого 2017 року  в місті Чернигові було визначено ідею майбутнього проекту Меморіалу Захисникам України, який буде встановлений на місці, де раніше стояв пам’ятник Леніну.

Проекти обиралися конкурсним журі в рамках відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України. 

Засідання журі відбувалося в сесійному залі Чернігівської міської ради.

Конкурс проходив з 26 вересня 2016 року по 15 лютого 2017 року.

Цим конкурсом було передбачено, що за результатами журі прийме рішення щодо визначення кращих проектних пропозицій. Для відзначення відібраних пропозицій буде призначено три премії: 10000 (десять тисяч) гривень; 6000 (шість тисяч) гривень; 4000 (чотири тисячі) гривень.

Загалом на розгляд комісії було подано 14 проектних робіт.

Кожна проектна робота була детально обговорена та проаналізована конкурсним журі.

Премійованими проектами відкритого архітектурного конкурсу на кращу ідею майбутнього меморіалу Захисникам України в Чернігові стали такі проекти:

3 місце – колектив.

2 місце – студентка Київського національного університету будівництва і архітектури Горецька Олена.

1 місце – житомирянка, студентка Київського національного університету будівництва і архітектури Орищук Анастасія.

Довідково:

Меморіал буде встановлений за кошти міського бюджету та кошти, зібрані громадськістю.

Раніше Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пообіцяв, що він особисто як мешканець міста Чернігова десяту частину від суми, яку збиратиме громадськість, візьме на себе.

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської ради