Чиж: Заяву під тиском писати не буду

“Я знаю, що обшуки та тиск на мене є частиною загальнодержавного плану дискредитації політичноі сили, яку я представляю”.

Так прокоментувала останні події щодо себе секретар Житомирської міської ради, голова обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Чиж.

“Моя розмова із міським головою Житомира лише підтвердила переконання, що вимоги моєї відставки є частиною переслідування політичних опонентів провладними силами. У понеділок ввечері, 21 березня, міський голова, сказав мені, що поки я не складу повноважень секретаря Житомирської міської ради, те, що відбувається проти мене, не закінчиться. Та запропонував написати відповідну заяву про складання повноважень. Сьогодні вже відомо про факти тиску та переслідування представників «Об’єднання «Самопоміч» і в інших регіонах країни: у Луцьку, Запоріжжі, Львові та області. Із закликом припинити цей тиск у парламенті говорив голова фракції Олег Березюк. Основні принципи, які сповідує «Самопоміч», і яких я дотримуюсь – це щоденне відстоювання інтересів простих людей на своєму рівні та у межах своїх повноважень. У міську раду я потрапила завдяки людям – мешканцям Житомира, які довірили мені представляти та відстоювати іх інтереси. І що б не забажалося провладними політикам – я продовжуватиму працювати разом з людьми і заяву про відставку під тиском не напишу», – зазначає Наталія Чиж.