Купуємо квартиру правильно

Причин для покупки власної квартири може бути досить багато. Наприклад, ви тільки створили сім’ю і вам необхідно власне житло або ж ви вже досить довгий час живете на зйомних квартирах і нарешті-таки зважилися придбати власну. 

Якщо ж ви робите таку серйозну покупку вперше, то необхідно враховувати кілька важливих моментів. Пропонуємо вам цінні поради, які допоможуть вигідно придбати нерухомість в будь-якому місті.

Якнайбільше довідайтеся інформації про район, в якому збираєтеся купити квартиру. Якщо у вас є друзі або знайомі, які проживають неподалік, то проведіть деякий час у них в гостях або ж поспілкуйтеся з потенційними сусідами. Також важливий рівень розвиненості інфраструктури та екологічна обстановка.

Перед скоєнням купівлі проаналізуйте поточний стан ринку нерухомості. Зважте всі «за» і «проти» вашого рішення. Підбирати нерухомість потрібно виходячи з оптимального співвідношення її ціни і якості. Не зайвим буде, якщо ви порадите з експертами в області нерухомості і заручитися їхньою допомогою.

Стан квартири має відповідати заявленій вартості. Не соромтеся оглядати потенційні об’єкти і задавати питання власникам. Ви повинні чітко розуміти, що ви купуєте.

Якщо ви плануєте щасливу безтурботне життя в новій квартирі, то варто дізнатися, чи не чи розташований поблизу нічного клубу, ресторани або інші заклади, де може бути гучний шум. Також досить багато незручностей може доставити поруч проходить траса, через постійне денного шуму транспорту і нічних гулянок жити в будинку може стати практично нестерпно.

Дізнайтеся про стан будинку в цілому. Який вік будови, коли в останній раз проводився капітальний ремонт, заміна труб і т.д. Також важливі заходи безпеки (домофон, камери відеоспостереження, пожежна сигналізація та ін.).

Якщо ви є щасливим володарем власного транспортного засобу, то для вас важливо буде наявність парковки поблизу будинку. Уточніть у продавця нерухомості чи є у нього власне паркувальне місце або ж уточніть це питання в домоуправління.

Используя эти советы вы сможете легко купить однокомнатную квартиру в Геленджике или любом другом городе.