На Житомирщині з’явився монополіст з видобутку бурштину, – Розенблат

Нещодавно на Житомирщині з’явився монополіст з видобутку бурштину. Монополіст, що має виключно іноземне коріння, цілком вірогідно – з країни ворога, країни агресора.

Про це пише нардеп Борислав Розенблат у фейсбуці.

“Сьогодні з трибуни Верховної Ради був змушений заявити про черговий злочин, пов’язаний з нелегальним видобутком бурштину. Злочин, вчинений не в поліських лісах, а у високих кабінетах тимчасово вконуючим обов’язки голови Державної служби геології та надр Миколою Бояркіним“, – заявляє Розенблат.

За його словами,  іноземна компанія, створена зовсім недавно. ЇЇ єдиним засновником є фірма з Гонконгу. А назва та організаційна форма – цілком співпадають з назвою відомої компанії з російської федераці – товариство «Райт Солюшн». 

“Саме ця компанія без аукціону та без погодження обласної ради отримала права на розробку більше ніж п’яти тисяч гектарів надр на перспективних ділянках Житомирщини”, – каже він. 

Як твердить Розенблат, на запит Житомирської обласної ради від 21 грудня 2016 року щодо незаконного надання спецдозволів на видобуток бурштину відповідь надійшла лише 20 лютого 2017 року. 

“Для чого це було зроблено? Для того, аби минуло півроку з моменту видачі цих спецдозволів, і обласна рада не могла оскаржити ці дії”, – написав нардеп.

Тому нардеп разом з колегами сьогодні звернулися до Генеральної прокуратури, Президента України, до Уряду.