​Телеканал ZIK поділиться з глядачами «Секретами успіху»

Чому не стається «українського дива»? А Чилі, Швейцарії та Естонії вдалося? Як не «заговорити» реформи та не кинути потенційний економічно-соціальний розвиток на поталу ефемерної стабільності? У четвер, 30 березня, о 23:00 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем’єра документального фільму «Секрети успіху».

Колись Чилі була країною, що загрузла в трясовині бідності. Швейцарія – невелика країна без виходу до моря і без вагомих природних ресурсів. Історія Естонії – це розповідь про майже повне культурне знищення. Проте сьогодні ці три країни в переліку найвільніших і найзаможніших у світі. Які ж у них секрети успіху?

Після прийняття декларацій незалежності у серпні 1991-го колишніми республіками СРСР Україна мала одні з найкращих шансів на успіх. Однак, після 25 років незалежного розвитку, її результати є досить посередніми. Низький рівень життя населення, активна еміграція та потужна корупція – наше сьогодення…

«Про важливість реформ говорять всі політики незалежно від їх приналежності. Натомість реальний поступ у реформах дуже повільний. Простежується тенденція – «заговорити» реформи, викликати до них недовіру, побоювання, протиставити реформи стабільності. Мета ж нашого проекту – показати, що лише концептуальні зміни економіки та суспільства, а не їх імітація або частковість, здатні призвести до результатів, що вражають. Реформ не слід боятися, адже саме вони – інструмент досягнення успіху, який виявляється у зростанні рівня життя громадян», – розповідає депутат Львівської обласної ради Тетяна Бей. Саме вона є фактичним продюсер стрічки «Секрети успіху», ідею якої сформулював відомий міжнародний експерт Річард Ран, один зі спікерів фільму.

Три країни – три досвіди – три результати. Шлях – один: реформи. Не пропустіть на телеканалі ZIK вже цього четверга, 30 березня, о 23:00 документальний фільм-інструкцію «Секрети успіху».