У Житомирі від підрядників почали вимагати гарантії якості виконання робіт

У Житомирі змінили підхід до капремонтів доріг та тротуарів. 

Про це інформує міська рада.

Щоб у подальшому не допустити ситуації, коли після капремонтів доріг асфальт зникає через кілька місяців експлуатації, було внесено зміни у типові договори з підрядниками.

Раніше підрядники не несли жодної відповідальності за якість капітального ремонту. У минулому році експертиза показала, що якість покриття після капремонтів не відповідала нормам. Зараз вже видно, що експерти не помилилися зі своїми висновками.

«У договорах ми прописали гарантійний термін щодо проведення капремонту до 10 років та проведення експертизи після виконання робіт. Акти виконаних робіт будуть підписані тільки після позитивних висновків експертиз. Також у договорі будуть прописані всі технічні норми укладки дорожнього покриття. Тільки після виконання умов договору місто буде розраховуватися за проведений ремонт», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Міський голова також наголосив, що найближчим часом підрядники перероблять всю роботу по капремонту доріг і тротуарів, які не відповідають нормам та не «пережили» зиму. Ці роботи будуть проведені за кошти підрядників.