Чудові ігри онлайн для кожного

Ігрові автомати в дев’яностих і початку двотисячних користувалися величезною популярністю.

Гральні клуби цього бренду перебували практично всюди, так що пограти в «Полунички» або «Мавпочки» можна було в будь-який час дня і ночі. Зараз ці зали стали частиною історії, а всі автомати переїхали в онлайн.

Ігровий асортимент

Бренд ігрових автоматів є одним з найпоширеніших і іменитих в рунеті. Сьогодні в казино під цією вивіскою можна зустріти близько чотирьох десятків популярних відеослотів з цікавими сюжетами і симпатичною графікою (вона, звичайно, багато в чому програє сучасним апаратам, але варто зробити знижку на «вік» цих слотів).

Тут можна знайти гри від таких відомих виробників, як Igrosoft, Novomatic Gaminator і MegaJack. Тут представлено багато добре відомих (особливо гемблер зі стажем) і затребуваних автоматів: Гараж, Резидент, Полунички, Книга Ра, Банани і багато-багато інших.

ігрові автомати

Особливості автоматів

Більшість ігор мають однаковий функціонал і особливості. Отже, на сайті “Ігрові автомати” ви зможете знайти різні особливості:

5 барабанів, 3 ряди символів і 9 ігрових ліній;

гравець сам вибирає, скільки задіяти ліній: одну, три, п’ять, сім або дев’ять;

практично в кожному слоті є Гембл-опція (ризик-гра на подвоєння), яку гемблер може активувати після будь-якого успішного спина (для виграшу потрібно з декількох закритих карт вибрати навмання одну з таким розрахунком, щоб вона гідно була вище, ніж відкрита карта дилера);

багато автоматів містять спеціальні символи: Wild (як правило, виконує стандартну функцію по заміні відсутнього символу) і Scatter (три і більше символів активують безкоштовні обертання); в деяких іграх присутня або «дикий» символ, або значок «розкиду»;

стандартні кнопки управління і російськомовний інтерфейс дозволяють з легкістю робити ставки, змінювати налаштування і обертати барабани;

в деяких слотах (наприклад, Bananas go Bahamas є додаткові множники виграшів, які йдуть разом з Wild символом);

таблицю виплат можна відкрити, натиснувши на відповідну кнопку;

грати можна на гроші і безкоштовно (всі підтримують демо-режим).

Висновок

Лінійка популярних “Ігрових автоматів” відповідає сучасним вимогам щодо графіки, анімації та звуку, ці старі добрі автомати так добре відомі і гаряче улюблені багатьма гравцями. Завдяки простоті правил, наявності додаткового функціоналу і захоплюючим сюжетам, вони завоювали величезну популярність у народі!