Львівська компанія «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія» хотіла стягнути з Житомира 410 тисяч гривень

Суд відмовив львівській компанії «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія» у позові до Житомирської міської ради.

Господарський суд Житомирської області відмовив у позові Львівській компанії «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія», яка займалася реконструкцією тротуарів у центрі Житомира, до управління капітального будівництва Житомирської міської.

Про це повідомили у юридичному департаменті Житомирської міської ради.

«Львівська компанія «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія» просила стягнути з управління капітального будівництва Житомирської міської ради 410 тисяч 386 гривень за договором підряду №87 від 27 липня 2016 року за проведені роботи по об’єкту капітального ремонту тротуарів по вулиці В. Бердичівській від площі Соборної до вулиці Старого Бульвару. Суд відмовив ТОВ «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія» у позові», – наголосили юристи міськради.

26 квітня, міська влада надіслала звернення до ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» з проханням у триденний термін відновити будівельні роботи та у тижневий термін виправити неякісно виконану роботу по укладанню плитки. Якщо компанія не погодиться на умови, тоді міська влада починає процедуру розірвання договору з ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія».

До міської ради надходять пропозиції від житомирян виправити недоліки підрядника. У договорі з компанією «Ві.Ай.Пі.» вказано, що якщо підрядник не бажає чи не може усунути недоліки своїми силами, замовник може виправити їх самостійно, або залучити третіх осіб. Витрати за усунення компенсуються підрядником.