ОБСЄ привезли в Житомир через публікацію про агроуніверситет

4 травня представники ОБСЄ зустрілися в Житомирі з журналістами, на яких чинився тиск збоку влади в зв’язку з їх професійною діяльністю. 

Про це повідомив член спілки журналістів та комуніст Сергій Форест. Імен представників ОБСЄ, які відвідали Житомир, він не назвав, так як вони не афішують свої особистості.

На зустрічі були присутні: директор газети «20 хвилин» Олександр Васильківський, журналіст газети 20 хвилин Тарас Боросовский, журналіст Віктор Котенко. 

Олександр Васильківський каже, що в їх розмові зачіпалася тема недавнього скандалу навколо агроуніверситету. Після публікації ряду статей відбулося блокування студентами редакції газети «20 хвилин» з метою чинити тиск на керівництво видання.

Нагадаємо, газета “20 хвилин” опублікувала матеріал, в якому звинуватила ректора агроуніверситету у зловживаннях, після чого студенти і викладачі оголосили бойкот газеті.

«Ми домовилися про співпрацю, всі наші матеріали будуть надсилатися в місію ОБСЄ» – каже Олександр Васильківський. 

Журналіст «20 хвилин» Тарас Боросовский розповів представникам ОБСЄ про ризики пов’язані з роботою журналіста в Україні. 

Журналіст Віктор Котенко поскаржився на порушення поліцією його прав у зв’язку з журналістською діяльністю, після публікації їм матеріалів журналістських розслідувань.