Як обрати весільну сукню

Сучасні дизайнери пропонують величезну кількість моделей і колірних композицій. І часом буває важко, особливо юній дівчині, розібратися в цьому різноманітті.

І що ж головне, колір або фасон? Чи є і в тому і в іншому якісь обмеження?

Всім відомо, що весільна сукня найчастіше біла. Білий колір – уособлення чистоти, невинності. Біле весільне плаття прийшло до нас з Європи, а от, що стосується Русі, то у нареченоївесільне плаття  було завжди червоного кольору. Червоний колір – уособлення краси, багатства, добробуту.

І фасон, обраний вами, і колір будуть говорити про вас багато: про ваші смаки і звичаї.

І все-таки більшість наречених зупиняють свій вибір на білому весільному вбранні.

А якщо ви вбираєте якийсь інший колір, тоді треба знати, що ваше плаття додасть у всьому особливий стиль, особливу родзинку всьому тому, що вас оточує. І в першу чергу вам необхідно пам’ятати, що вибране вами весільне плаття повинно поєднуватися і з кольором костюма або сорочки нареченого, щоб ви і він були повна гармонія в усьому, і в кольорі теж.

Весільний букет теж повинен своїм кольором поєднуватися з вашим платтям або з краваткою нареченого, а також з його бутоньєркою.

При виборі кольору і фасону весільного плаття слід не забувати пору року, коли відбувається урочиста подія у вашому житті. Ви хочете запам’ятати його на все життя. Тому постарайтеся добре продумати всі деталі наряду і колірну гамму, щоб виглядати завжди прекрасно і в спекотне повне різних фарб літо, і в ніжній зелені весну, і в білосніжну зиму, і в рудувато-червоних тонах осінь.

Якщо пора року прохолодна, то вам знадобляться або болеро, або палантини, або горжетки, або інші накидки. У цьому випадку ще більш важливо продумати колірну гамму, тому як користуватися ними доведеться небагато – немало, а увесь період від реєстрації до урочистого банкету.

Також важливо, де саме ви обиратимете вашу весільну сукню. До вибору весільних салонів треба підходити досить зважено. Тому радимо вам ось цей – http://www.skoro-svadba.com.ua/wedding-dresses/. Гірко!