Після свідченнь екс-директора ФБР Трамп почувається повністю “реабілітованим”

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп відчуває себе “повністю реабілітованим” після оприлюднення екс-директором Федерального бюро розслідувань (ФБР) Джеймсом Комі свідчень перед комітетом Сенату, заявив адвокат глави держави у середу, 7 червня., пише DW.

“Президент задоволений тим, що містер Комі зрештою публічно підтвердив приватні заяви про те, що президент не є фігурантом будь-якого “російського” розслідування”, – цитує видання Politico юриста Трампа Марка Касовіца. Він додав, що Трамп “готовий далі просувати свої політичні плани”. Утім, у заяві звільненого Трампом Комі йдеться також про те, що очільник Білого дому тиснув на нього задля припинення розслідування про члена команди республіканця, екс-радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна.

Нагадаємо, що Трамп звільнив Комі 9 травня. Спочатку він пояснив це рекомендаціями міністерства юстиції США, а згодом – власним рішенням і незадовільним рівнем роботи Комі. Критики республіканця закидали тому прагнення натиснути на розслідування ФБР щодо ролі Росії у виборах президента США.