Сьогодні в Житомирі прощалися із загиблим полковником СБУ Юрієм Возним

Без категорії

У Житомирі в гарнізонному будинку офіцерів і на алеї пам’яті Смолянського військового кладовища відбулося прощання із загиблим під час виконання службових обов’язків у зоні АТО полковником Служби безпеки України Юрієм Віталійовичем Возним. 

Віддати шану та провести в останню путь надійного колегу, вірного товариша і бойового побратима прийшли керівництво Служби безпеки України, його товариші по службі з центрального і регіональних управлінь СБУ, інших правоохоронних відомств, друзі і сотні містян. 

«Пам’ять про героя Юрія Возного – людину, яка віддала своїй Вітчизні найдорожче – своє життя, завжди житиме у наших серцях і душах», – зазначив Голова Служби безпеки України Василь Грицак. 

Присутні пообіцяли родині загиблого свою всебічну підтримку і допомогу. 

«Ви не залишитеся на самоті зі своїм горем та проблемами. Хоча ми й не зможемо оточити Вас такою ж увагою і турботою, як Ваш син, чоловік і батько, але спробувати зробити це – справа нашої честі», – пообіцяли його побратими. 

Василь Грицак вручив вдові загиблого орден «За мужність», яким Глава держави посмертно нагородив полковника Служби безпеки України Юрія Возного за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові. 

Похований 41-річний полковник Юрій Возний на Смолянському військовому кладовищі під залпи військового салюту. 

Сьогодні у день поховання в рідному місті загиблого Житомирі оголошено жалобу, прапори на державний установах приспущено. 

У Юрія Возного залишилися батьки, дружина та троє діток.

Прес-група УСБ України
в Житомирській області