Українці здобули два «золота» і встановили рекорд на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Без категорії

Збірна України здобула дві перемоги під час командного чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Зазначається, що українська команда отримала дві перемоги, дев’ять призових місць і посіла шосте місце в загальному рейтингу.

На наступному чемпіонаті українська збірна також виступатиме у найсильнішій лізі.

Першу перемогу Україні на командному чемпіонаті Європи з бігу на 800 метрів принесла Ольга Ляхова. Вона найшвидше з усіх учасниць подолала дистанцію 800 метрів (2.03,09 хв).

У чоловічій естафеті 4х100 метрів українець Сергій Смелик переміг у фіналі 200-метрівки і приніс Україні максимальну кількість очок.

При цьому Сергій показав найкращий результат нинішнього сезону (20,53 с).

Крім того, Наталія Стребкова встановила національний молодіжний рекорд України з бігу на 3000 метрів з перешкодами.

Нагадаємо, українські легкоатлетки здобули чотири перемоги на міжнародному турнірі Meeting Iberoamericano de Atletismo, який проходив в іспанській Уельві.