Генсек НАТО приїхав до України, щоб висловити підтримку та запропонувати допомогу

В ході дводенного візиту Столтенберг зустрінеться з представниками влади і виступить в українському парламенті, пише Кореспондент.

Делегація Північноатлантичної ради в складі 29 послів країн-членів НАТО на чолі з генеральним секретарем Йенсом Столтенбергом прибула до Києва.

У програмі візиту участь Столтенберга у відкритті виставки “Україна-НАТО. Формула безпеки”, яка буде проходити в Мистецькому арсеналі з 11 по 30 липня і присвячена 20-й річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом.

Читати також: Cтати основним союзником США поза НАТО ще мало що значить – американські експерти

Генсек НАТО зустрінеться з президентом України Петром Порошенком, а також з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, керівниками депутатських фракцій та головами парламентських комітетів, які долучені до євроатлантичної інтеграції.

Заплановано виступ Столтенберга перед народними депутатами в сесійній залі.

Крім цього делегація Північноатлантичної ради візьме участь у відкритті нової будівлі представництва НАТО в Києві.

“Я дуже очікую на візит Північноатлантичної ради до Києва, у рамках якого також скликав на понеділок засідання Комісії НАТО-Україна. Ми очікуємо, що це буде зустріч надзвичайної важливості, так само, як і візит. Адже це надає нам дуже добру нагоду вкотре наголосити на нашій міцній підтримці, нашій солідарності з Україною. Йдеться про політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності, а також обговорення шляхів зміцнення нашої практичної допомоги”, – заявив глава Альянсу, повідомляє Укрінформ.

Раніше Порошенко підписав закон, яким визначається курс України в НАТО.