Лукашенко їде в Україну говорити про війну і мир

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 20-21 липня здійснить офіційний візит в Україну.

Про це повідомляється на сайті глави білоруської держави, інформує Еспресо.

Програмою візиту заплановано переговори Олександра Лукашенка і Президента України Петра Порошенка, які пройдуть у форматі «один на один» і в розширеному складі.

«Глави держав обговорять розвиток політичної, торговельно-економічної і гуманітарної співпраці між Білоруссю і Україною. Основна увага буде приділена поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, у тому числі в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу. Планується також погоджувати підходи до подальшого розвитку прикордонної співпраці», – йдеться в повідомленні.

Також підкреслюється, що «однією з тем зустрічі стане врегулювання конфлікту на сході України, в чому Білорусь активно бере участь, надаючи переговорний майданчик для сторін процесу».

«Олександр Лукашенко і Петро Порошенко обговорять ситуацію в регіоні в цілому, обміняються думками з міжнародної проблематики», – зазначається в повідомленні.

Очікується, що за підсумками переговорів у присутності лідерів двох країн буде підписано ряд документів, які торкаються співпраці в економіці, науково-технічній області, а також в сферах культури і міжнаціональних відносин.

Президент України Петро Порошенко в квітні під час зустрічі з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком запросив його відвідати цього літа Україну.