​Міні АЗС – їх переваги

Економія на паливі.

Ви зможете купувати паливо за цінами істотніше нижче середніх ринкових. І чим більший об’єм міні АЗС, тим більше буде економія. Коливання цін на автозаправках тепер не буде турбувати вас. Ви зможете самостійно встановлювати свої ціни на пальне, організувавши безпрограшний бізнес. В одній автозаправка ви можете зберігати кілька видів палива!

Краща якість палива

Всім відома проблема поганої якості палива на різних «класичних» АЗС. Зазвичай це пов’язано із застарілим обладнанням і недоліком контролю за станом палива. Тепер, коли у вас буде своя міні АЗС, ви будете впевнені в тому, що двигун вашої машини буде живити тільки хороше паливо і він прослужить набагато довше.

Легке транспортування

Компактність  міні АЗС і відносно невеликі габарити дозволяють легко перевозити виріб різними видами транспорту і на будь-які відстані. 

Низька ціна

Ви виграйте в ціні, купуючи міні АЗС. Якщо врахувати повну вартість робіт з будівництвома стаціонарної АЗС, то вона буде в рази більше ніж вартість міні автозаправки. При цьому вам не потрібно буде наймати додатковий персонал, зводити додаткові спорудження і нести інші супутні витрати, а функціональні можливості такої АЗС анітрохи не поступаються класиці.

Проста експлуатація

Сучасні технології дозволяють максимально спростити процедуру роботи з міні АЗС. Відсутність оператора, дистанційне керування ТРК, система автономного відпуску палива і контроль за станом рівня палива в резервуарі, температура і тиск продукту, який здійснюють спеціальні датчики роблять експлуатацію АЗС легкою. 

benza.ua виробляє першокласні міні АЗС та здійснює внутрішній контроль якості всього процесу виробництва: від закупівлі матеріалів до останнього зварного шва і фарбування.