О 16-00 ВР розпочне розгляд подань на депутатів, підозрюваних у корупційних діяннях

Після двогодинної перерви Верховна Рада України розпочне розгляд п’яти подань на зняття депутатської недоторканості з народних депутатів, підозрюваних в корупційних діяннях, серед яких депутат від Житомира Борислав Розенблат.

Про це повідомив спікер ВР Андрій Парубій.

З його слів, подання має особисто представити генпрокурор Юрій Луценко.

Напередодні за проханням самого нардепа від Житомира його виключили з фракції БПП і домовились голосувати за зняття з нього депутатської недоторканості.

Свою честь і гідність Розенблат платнує відстоювати в суді.

“Я буду просити зал, щоб ми продовжили засідання до розгляду всіх подань”, – закликав голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Також він повідомив, що розгляд 1 подання на зняття недоторканості займає 1,5 години, тому він наполягатиме, щоб розгляд був прискореним, аби Верховна Рада змогла розглянути хоча би 2 подання на зняття недоторканості з депутатів.

Також за його словами, сьогодні Верховна Рада може працювати як мінімум до 21:00 години.

Минулого тижня регламентний комітет ВР розглянув відповідні подання щодо Андрія Лозового (фракція Радикальної партії), Олеся Довгого (група “Воля народу”), Євгена Дейдея, Максима Полякова (обидва – фракція “Народний фронт”) і Борислава Розенблата (фракція “Блок Петра Порошенка”). Відповідно до рішення регламентного комітету, усі подання будуть розглянуті під час засідання ВР.