Поїхали на гавайську вечірку RELAX

Літо в самому розпалі, а ви і досі мрієте про довгоочікуваний відпочинок на Гавайських островах? Ресторанно-готельний комплекс RELAX, знає як здійснити вашу мрію.

Готуйтеся, 28 липня о 19.00 відбудеться грандіозна гавайська вечірка в RELAX!

Недарма у кожного з нас з поняттям Гавайські острови пов`язане щось солодке, райське і тропічне: запаморочливі заходи, відпочинок, стан повного розслаблення, саме такий незабутній відпочинок та насолоду неповторного смаку Ви гарантовано отримаєте на даній вечірці. 

На вас чекає море подарунків і розіграшів, comedy від Сергія Яроми, гавайське Disco від Dj $LAVE разом з Лілією Фесенко!

Особливим сюрпризом буде презентація гавайського фуршету, який обов’язково і оперативно підніме всім настрій. Дрес-код на захід вільний. Радимо бути неординарним і креативним, адже володаря кращого вбрання чекає приємний подарунок.

Бронюйте столики і перемикайтеся на хвилю гавайського драйву разом з RELAX! Цей вечір буде по-справжньому спекотним і незабутнім! Вхід – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Гайда за черговою порцією гавайського драйву та адреналіну 28 липня о 19.00 в RELAX за адресою Чуднівська 103 В (кол. Черняховского).

Бронювання столиків за телефонами: 098 952 61 61; 093 116 62 41.

Слідкуйте за анонсами в соціальних мережах та на сайті:

https://www.facebook.com/relax.zt.ua/

https://www.instagram.com/relax_zhytomyr/

http://relax.zt.ua/