Прем’єри липня або що подивитись у другій половині місяця

Цей липень, на щастя, досить щедрий на прем’єри.

Пропонуємо Вам список того, що варто подивитись у другій половині цього місяця. Також найкращі філми можна проглянути онлайн http://kinogo-2016.net/2197-film_zaschitniki_2017-03-02.html.

З 13 липня стартувало дві прем’єри

Планета мавп: Війна

Завершення трилогії критики називають по-справжньому потужним. Цезаря (Енді Серкіс та його знаменитий motion capture), лідера розумних мавп, завжди відрізняла мудрість і миролюбність, він намагався уникнути конфлікту, але на цей раз Полковник (Вуді Харрельсон) провокує його, нападаючи на його сім’ю. Цезар стикається з жагою помсти, йому доведеться зробити важкий вибір, протистояти їй або піддатися інстинктам.

Жив був кіт

Ще одне буйство фантазії локалізаторів, бажаючих обіграти «нудну» назва «Чорний кіт Рудольф» якось цікавіше, ближче до нашого глядача. Пам’ятаєте «Жив був пес»? Ну ось це те ж саме, тільки про кота. Правда, повнометражне, японське, тривимірне і зовсім не про те, але те ж саме. Спасибі, що «Кошеня Гав» не назвали, хоча на мій погляд, це було б куди ближче.

20 липня

Дюнкерк

Військова драма від Нолана присвячена Дюнкерской операції 1940 року, в ході якої у Франції евакуювали більше трьохсот тисяч солдатів союзників, блокованих німецькими військами поблизу того самого Дюнкерка.

Виглядає фільм, безумовно, епічно і монументально, гарного військового кіно ми давно не бачили – з американським розмахом.

27 липня

Вибухова блондинка

Ураганний екшен від одного з режисерів «Джона УІКа», в якому безжального вбивцю замінила не менше безжалісна шпигунка. Відрізняє цю картину від нескінченних спроб відродити старомодний реалістичний бойовик без будь-якої фантастики з постарілою зіркою (на кшталт «Вирівнювача», «Подвійного агента», «Людини листопада») або шпигунських бойовиків (на кшталт «Солт»).

2pac: Легенда

Так як «Канобу» тепер реп-паблік, про байопік, присвячений легенді хіп-хопу не згадати не можна. Після успіху «Голосу вулиць» цей фільм, напевно, просто не можна було не зняти. Шкода, що багато таємниць в життя Тупака не розкриті до сих пір.

Фатальна спокуса

Софія Коппола, дочка легендарного творця «Апокаліпсису сьогодні» і «Хрещеного батька», радує нас яскравими проектами не так часто, як очікувалося після прекрасних і чуттєвих «Труднощів перекладу». «Марія-Антуанетта».

На цей раз Софія ставить драму про жіночий пансіон, в який за часів американської Громадянської Війни потрапляє поранений солдат.

Його погоджуються поселити і виходити, але чоловік в закритому жіночому світі викликає до життя пригнічені до цього пристрасті. Солдат намагається налагодити зв’язок з кожною з жінок і дівчат пансіону, а вони повільно занурюються в киплячий котел обману, заздрості і ревнощів.