Чудова гра від чарівника Мерліна

Велике розмаїття азартних розваг пропонує клуб Вулкан, грати онлайн в якому завжди захоплююче і цікаво. 

Подаруйте собі неймовірно захоплюючий і завжди безкоштовний відпочинок – загляньте на сайт онлайн автоматів. Клуб Вулкан – кращий світовий бренд і лідер в азартному бізнесі. Відвідавши офіційний сайт закладу, ризиковий геймер отримає масу позитиву і без реєстрації включить будь-який свій улюблений варіант.

Чудові ігри клубу

Запускаючи ігрові слоти Merlin’s Millions від компанії Microgaming на офіційному сайті https://onlineslotmachines360.com/merlins-millions/, користувачі можуть ознайомитися з найцікавішими британськими легендами, в яких присутні доблесні лицарі, добрий король і могутній чарівник. Включивши без реєстрації барвисті симулятори в ігровому клубі Вулкан, ви будете з цікавістю спостерігати за захоплюючим дійством, яке розгортається на його дисплеї. На екрані емулятора ви зустрінете великий зелений камінь і доброго чарівника Мерліна, що носить загострений капелюх.

ігрові автомати

Технічні характеристики ігрового апарату Merlin’s Millions

Барабани – 5;

Ігрові лінії – 50;

Джекпот – є;

«Дикий» символ – є;

Бонусна гра – є;

Ризик-гра – є;

Можливість грати безкоштовно – є.

У головного персонажа нового ігрового автомата в руках знаходиться магічний посох, який допомагає творити дива. Спочатку гри допитливі користувачі ігрового клубу Вулкан можуть активувати до 50 ліній, після чого почнуть збиратися комбінації, що складаються з чарівною атрибутики.

В якості символів в кращому міфічному автоматі виступають: чарівник Мерлін, гральні карти, магічні книги і всілякі зілля. Зібравши п’ять магічних книг, відвідувач казино Вулкан може покласти на свій рахунок тисячу віртуальних жетонів, а комбінація, що складається з чарівних палиць, дозволяє отримати 300 монет. Також для початку ви можете випробувати онлайн демо режим без смс.