Дорогу «Житомир – Могилів-Подільський» на Вінничині зранку відкрили для проїзду

Сьогодні, 28 вересня, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, який повернувся з Калинівки, на воєнному кабінеті, скликаному Президентом Петром Порошенком, доповів, що пожежа локалізована, пише інформаційна Вінничина.

-Пожежа локалізована. Ми не очікуємо її подальшого розповсюдження і зараз ми ліквідуємо останні осередки задимлення, – запевнив М.Чечоткін.

Рух ділянкою автомобільної дороги М-21 «Житомир – Могилів-Подільський» від Стрижави до Калинівки зранку відкрили для проїзду. 

Евакуйовані, мешканці Калинівки, Павлівки, Сальника Калинівського району та Дорожного, Медківки, Лаврівки, Стрижавки та Сосанки Вінницького району по троху повертаються додому, щоб перевірити як що стало з їхніми будинками після вибухів та охороняти майно від мародерів. 

На в’їзді в зону розльоту осколків досі стоять блок-пости поліції. Патрульні пропускають лише людей з пропискою з евакуйованих сіл, всім іншим радять їхати в об’їзд.

Як писав Репортер, станом на 7:00 28 вересня на військовому складі у Калинівці Вінницької області спостерігається поодинока детонація боєприпасів.