​Гіроскутери і гіроборди – чим відрізняються?

Насправді, слово “гіроборд”, означає загальну назву, всіх індивідуальних, електричних засобів пересування, в основу роботи, яких закладена гіроскопічна система балансування. 

Наприклад гіроборд – міні-сигвей, це більш менша версія сігвеях, що має вагу від 10 до 12 кг. Гіроборди – гіроскутери, сігвеї, міні-сігвеї, гіроцикли, моноколеса, ховербоарди і т.д. Всі ці поняття можна назвати гіробордом, але кожне з цих засобів пересування має різні назви як ви бачите.

Що таке сігвей і гіроскутер, ми вже розібралися. А ось, що таке міні-сігвей? Насправді, це той же сігвей, тільки він має менші розміри і обов’язково рульовий стовп або ручку.

Що таке моноколесо? Моноколесо, це одноколісний гіроборд, який як видно вже з назви має всього одне колесо. Це дуже швидкий гіроборд, який може розганятися до 25 км/год і проїжджати досить великі відстані. Кататися на ньому трохи складніше, але зате моноколесо значно компактніше і мобільніше ніж гіроскутер і моноколесо зручніше носити в руках.

Гіроцикли – це також зменшена версія сігвея, які мають вагу 20 – 25 кг. Вони більш потужні, вони також мають керуючу ручку і коштують при цьому значно дорожче гіроскутера. 

Если нужно гироскутер гироборд купить – добро пожаловать в интернет-магазин Optronic.