Половина планети досі немає доступу до інтернету

Організація об’єднаних націй попереджає про те, що цифровий розкол між розвиненими і країнами, що розвиваються в області інформаційних технологій незабаром може перетворитися в справжню прірву. Про це свідчать дані, викладені в доповіді ООН Global Broadband Progress.

У 2017 році кількість людей, що користуються інтернетом по всьому світу, склало 3,58 млрд осіб – при загальному населенні планети в 7,6 млрд.

Відмінності між націями з розвиненою інфраструктурою в області нових технологій і тими, хто тільки робить перші кроки в цьому напрямку, можуть впливати на різні показники розвитку країн, наприклад, темпи зростання сільського господарства або рівень охорони здоров’я.

Відсоток жителів, що мають доступ до всесвітньої павутини, істотно варіюється від регіону до регіону – наприклад, в Європі 76% населення мають можливість виходити в онлайн, а в Африці цей показник становить всього 21,8%.

На другому місці після Європи знаходяться країни СНД, 67,7% жителів яких мають доступом до інтернету. На третьому місці опинилися держави Північної і Південної Америки з показником в 65,9%.

«Такі великі прогалини зберігаються багато в чому через відсутність інфраструктури та необхідних навичок, низького рівня освіти або високої вартості доступу до мережі», – йдеться в доповіді ООН.

Найбільшою кількістю користувачів інтернетуволодіє Китай – майже 700 млн чоловік. Слідом за Піднебесною йде Індія – в ній інтернетом можуть користуватися 355 млн жителів.

Дослідники також порахували, скільки людина використовує мобільний інтернет – у 2017 році 3/4 всіх запитів онлайн були зроблені за допомогою смартфонів і планшетів. При цьому 76% населення Землі живуть на територіях, де доступний зв’язок 3G, і тільки 43% людей мають шанс скористатися зв’язком четвертого покоління, який відрізняє збільшена швидкість передачі даних.

Интернет-магазин Energoclub предлагает LAN кабель (UTP, FTP, SFTP, SSTP) для подключения к интернету. Выбор огромный, цены приемлимые.