Нардеп від Житомира потрапив у ТОП-10 парламентарів за кількістю прийнятих законів

Народний депутат України від Житомира Борислав Розенблат посів сьоме місце у ТОП-10 парламентарів закількістю прийнятих законів. Про це Репортер повідомлили в прес-службі нардепа.

Відповідне дослідження провели експерти проекту PolitEyes. Автори дослідження враховували тільки результати депутатів, які стали співавторами 15-ти і більше Проектів Законів.

«Приємно, що експерти проекту PolitEyes оцінили мою роботу та внесли моє прізвище у ТОП-10.Це високий показник, але не привід зупинятися. Я продовжую працювати над законопроектами, які покликані змінити життя українців на краще», – сказав Борислав Розенблат.

«У дослідженні йдеться про 16 чинних законів, проте сьогодні їх більше. За майже три роки роботи у Верховній Раді України Борислав Розенблат став співавтором 119 законопроектів, 20 з яких вже набули чинності», – додають у прес-службі нардепа.

Зауважимо, що Борислав Розенблат посідає 15-місце у рейтингу депутатів VIIIскликання, які найактивніше голосують за реформаторські закони.

Довідково:

Проект PolitEyes – інноваційний інструмент для боротьби з популізмом в українській політиці. Прагнення – аби Верховна Рада приймала правильні та корисні для країни рішення. Для цього варто активно привертати увагу суспільства до нагальних проблем, поширювати якісну та зрозумілу аналітику щодо законодавчих змін на стадії їх обговорення.