Найбільший цукровий агрохолдинг України, що працює і на Житомирщині, отримав від ЄБРР $25 млн

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив виділити найбільшому виробнику цукру в Україні – агропромисловому холдингу Астарта (Київ) довгостроковий кредит у розмірі $25 млн.

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР, передають Українські новини.

Дата прийняття рішення по кредиту – 3 жовтня.

Дані кошти планується використовувати в рамках реалізації проекту з розвитку та модернізації зернової і цукрової інфраструктури компанії.

Загальна вартість проекту оцінюється в $83,1 млн, і ЄБРР планує надати $25 млн з цієї суми.

“Проект включає в себе будівництво і придбання шести зерносховищ загальною потужністю 480 тис. тонн і будівництво одного сховища цукру ємністю 50 тис. тонн. Нові сховища будуть розташовані в Полтавській і Хмельницькій областях”, – йдеться в повідомленні.

Агропромхолдінг Астарта – найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. Га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.