Правильний догляд за обличчям

Важливе правило, якому повинна дотримуватися кожна дівчина говорить: не можна пропускати процедури по догляду за обличчям, необхідно щодня виконувати комплекс заходів.

Пам’ятайте, що слід підбирати косметику, як декоративну, так і доглядальну, яка підходить саме для вашого типу. Не варто гнатися за модними брендами і розкрученими марками. В першу чергу звертайте увагу на склад продукції. Наявність тільки натуральних компонентів без штучних інгредієнтів говорить про високу якість засобів, незалежно від їх вартості. Jeju – интернет-магазин корейской косметики.

Базова система догляду за шкірою обличчя включає в себе кілька етапів: очищення, тонізація, зволоження та живлення. Такий комплексний підхід дозволяє:

Видалити забруднення.

Зменшити кількість запалень і прищів.

Звузити пори і скоротити число чорних крапок.

Тонізувати епітелій і запобігти першим ознакам старіння.

Заповнити втрачені живильні мікроелементи.

Базовий комплекс продуктів може складатися з:

Засоби для вмивання – гель, пінка, молочко.

Тонізуючого продукту – лосьйони, тоніки, термальні і міцелярні води.

Продукти для зволоження і живлення – креми, гелі, сироватки, флюїди.

Постарайтеся відмовитися від використання мила при вмиванні. Воно досить сильно сушить, що призводить до стягнення і втрати корисних мікроелементів.

Для власниць сухого типу відмінно підійдуть такі продукти для очищення, як молочко або пінка. Засоби надають м’яку очищаючу дію, зберігаючи необхідний баланс вологи.

Для дівчат з нормальним типом можна застосовувати більшість косметичних продуктів, представлених в індустрії краси. Головне підібрати засіб без ароматів і парабенів.

Дівчата з комбінованим і схильним до жирності типами можуть вибрати для очищення гелі. Текстура даних продуктів не тільки видаляє забруднення, а й регулює секрецію сальних залоз.