Справа прокремлівського житомирського блогера: залишається під вартою. Оновлено

В Корольовському районному суді Житомира відбулось перше слухання справи у кримінальному провадженні стосовно місцевого блогера-журналіста Василя Муравицького, який на замовлення російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали.

Його звинувачують у держзраді.

Судді залишили Муравицького під вартою. Про це Репортер повідомили присутні у залі.

Адвокати підозрюваного заявили про відвід колегії сіддів. Але їм відмовили.

Судді – Янчук Н.П., Покатілов О.Б., Аксьонов В.Є.

До речі, Муравицький навіть одягнув на засідання вишиванку.

В кінцевому результаті адвокати Муравицького перенесли засідання. Продовження відбудеться 2 листопада.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби СБУ, правоохоронці встановили, що у своїх матеріалах блогер обґрунтовував законність зміни меж території і державного кордону України, «справедливість» анексії Криму Росією, створення терористичних псевдодержавних утворень на сході України, аргументував необхідність незаконного приєднання окремих регіонів нашої держави до інших країн, поширював інформацію щодо збору коштів та матеріального забезпечення так званих «ополченців Донбасу».

Співробітники спецслужби затримали блогера у серпні поточного року. Під час санкціонованих обшуків за місцем реєстрації і проживання зловмисника вилучили комп’ютерну техніку з доказами підготовки блогером маніпулятивних публікацій та електронне листування з російськими кураторами, оригінали та копії укладених із державними інформаційними агентствами РФ угод на підготовку замовних антиукраїнських матеріалів. 

Останнє фото Андрія Блощинського з фейсбуку